Σας ενημερώνουμε ότι το ΔΙΕΚ Μυτιλήνης θα παραμείνει κλειστό την Παρασκευή, 17/02/2017 λόγω τοπικής αργίας (εορτή του Νεομάρτυρα Αγίου Θεοδώρου του Βυζαντίου, Πολιούχου της Μυτιλήνης).
![](https://iekmytil.eu/wp-content/uploads/2017/02/AgiosTheodorosByzantinos.jpg)
Δημόσιο Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης Μυτιλήνης
Σας ενημερώνουμε ότι το ΔΙΕΚ Μυτιλήνης θα παραμείνει κλειστό την Παρασκευή, 17/02/2017 λόγω τοπικής αργίας (εορτή του Νεομάρτυρα Αγίου Θεοδώρου του Βυζαντίου, Πολιούχου της Μυτιλήνης).